Top 10 Qinax Drone K8 – Drony sterowane zdalnie/aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DJI

#ad

Czas lotu 34 minuty, zdjęcia 48 MP, DJI Mini 3 Pro z DJI Smart Control – lekki i składany dron z kamerą z filmami 4K/60 kl./s, unikanie przeszkód w 3 kierunkach

#ad
DJI #ad - Zawiera nowy pilot zdalnego sterowania dji rc ze zintegrowaną aplikacją DJI Fly i wyświetlaczem HD 5, 5″ dla uzyskania ostrych zdjęć również w bezpośrednim świetle słonecznym. System kamer obsługuje podwójne natywne ISO i przysłona f/1. 7 dla wysokiej jakości zdjęć w dzień i w nocy.

Bezproblemowe latanie – dzięki wadze < 249 g mini 3 pro nie wymaga rejestracji w większości krajów. Perfekcyjne ujęcia pionowe – nowy dji mini 3 pro zapewnia prawdziwe pionowe ujęcia portretowe, idealne do mediów społecznościowych. Długi czas lotu – ciesz się wydłużonym czasem lotu do 34 minut. Gimbal obraca się o 90°, dzięki czemu nie musisz iść na kompromisy w kwestii jakości obrazu. Profesjonalne nagrania – nagrywaj swój świat dzięki filmom 4k/60 kl. S i zdjęciom 48 mp w zapierających dech w piersiach szczegółach.

Dzięki temu masz więcej czasu na eksplorację i nagrywanie. Składana i kompaktowa konstrukcja sprawia, że można ją również łatwo zabrać ze sobą podczas każdej przygody. Nagrywaj i udostępniaj w podróży – dji mini 3 pro oferuje szeroką gamę inteligentnych funkcji, prawdziwe zdjęcia pionowe, MasterShots, Timelapse, w tym FocusTrack, QuickTransfer i wiele innych. Niezrównane bezpieczeństwo – dji mini 3 pro posiada funkcję unikania przeszkód w 3 kierunkach i APAS 4. 0, co wprowadza zupełnie nowe standardy bezpieczeństwa w serii Mini.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.44
Długość6.73
Waga0.55
Szerokość9.65
Numer częściCP.MA.00000492.01
ModelCP.MA.00000492.01
Gwarancja24 Miesięcy

2. DJI

#ad

DJI Mavic Air 2 – dron Quadcopter UAV z kamerą 48 MP 4K Video 8K Hyperlapse 1/2" CMOS czujnik 3-osiowy Gimbal 34 min Flight Time ActiveTrack 3.0 Ocusync 2.0, szary

#ad
DJI #ad - Czy w sobie wydajną kamerę z inteligentnymi trybami fotografowania dla zapierających dech w piersiach rezultatów. Kompatybilność z aplikacją: aplikacja dji fly wymaga systemu ios v100, ipad mini 4 8 cali, ipad air 2 9, 6 plus, 6s, 7", xs max, ipad pro 12, xr, ipad pro 2018 11", 11 Pro, 6s plus, 7 cala, ipad pro 9, 5", ipad pro 10, Android v6.

0 lub nowszego. Przenieś swoją wyobraźnię do granic, ponieważ zdjęcia lotnicze jeszcze nigdy nie były tak proste. Kompatybilne urządzenia obejmują: iphone 11 pro max, 7 Plus, X, 8, 8 Plus, 11, 7, 6, XS, 9 cala. Zawartość następnego poziomu: rób imponujące zdjęcia 48 mp za pomocą czujnika cmos 1, 27 cm, podczas gdy 3-osiowy gimbal zapewnia wideo 4K/60 fps. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, w tym dopasowaniem, etykietą lub instrukcją.

Ulepsz swoją grę: dron z kamerą mavic air 2 przenosi wydajność i przenośność na wyższy poziom. Ulepszony lot: imponujący czas lotu do 34 minut umożliwia wykonywanie epickich, szybkich zdjęć. Wykrywanie przeszkód w trzech kierunkach sprawia, że jest on wyjątkowo wygodny dla początkujących i poprawia bezpieczeństwo Mavic Air 2. Ocusync 2. 0 ma odległość transmisji wideo do 10 km i może również dostarczać transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p FHD bezpośrednio z kamery drona.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI Service LLC #ad
Wysokość3.31
Długość7.09
Waga1.26
Szerokość3.82
Numer częściCP.MA.00000176
ModelCP.MA.00000176

3. Potensic

#ad

Transmisja FPV 6 km, czas lotu 6 km, Potensic ATOM Dron GPS z kamerą 4K i 3-osiowym gimbalem, dron z kamerą dla, wizualne śledzenie/QuickShot/RTH, 3 akumulatory 96 min, zdjęcia 12 MP, poniżej 249 g

#ad
Potensic #ad - Wystarczy wybrać swój motyw, a atom wykona serię profesjonalnych manewrów lotniczych w zależności od wybranego trybu i tworzy krótkie filmy. Atwe w użyciu: możesz robić ciągłą serię zdjęć w dowolnym określonym przedziale czasowym, a następnie za pomocą oprogramowania komputerowego stworzyć film poklatkowy z nieruchomych zdjęć interwałowych.

Równoległa stacja ładująca może pomieścić trzy akumulatory. Kamera podczas lotu może poprawić dokładność i przejrzystość fotografowania oraz można ją ustawić w zakresie +° - °. Odległość nie stanowi już problemu! Każdy może stać się mistrzem zdjęć lotniczych! Atwe w użyciu: dzięki mocnemu i ekskluzywnemu wzornictwu i ekskluzywnemu wzornictwu na zewnątrz.

Wersja systemowa smartfona odpowiada ≥. Bightout ≥. Oraz w swoim rodzaju. Rejestrowanie powolnych aktywności i zmian w życiu, przywracanie piękna! Mają na uwadze: atom wykorzystuje najnowszą wersję i umożliwia łatwe zakładanie i zdejmowanie. 5 trybów do wyboru – do wyboru, na zewnątrz, kreatywny sposób, na zewnątrz. B>} {b>} {b>} om dron Łatwy w użyciu.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość2.28
Długość9.53
Waga0.55
Szerokość11.81
Numer częściATOM

4. DJI

#ad

Poniżej 249 g, inteligentne tryby, czas lotu 31 min, lekki i składany dron z kamerą wideo 2,7 K, transmisja wideo 10 km, łatwy w obsłudze, sesja zdjęciowa, DJI Mini 2 SE, szary, nagrywanie uliczne

#ad
DJI #ad - Dostępne są dwie wersje dla mini 2 se: z etykietą c0 i bez niej. Lepszy zasięg – dzięki solidnemu zasięgowi transmisji 10 km możesz dalej latać i odkrywać więcej dzięki niezawodnemu połączeniu i nagrywać.

Bardzo proste! - od startu do podnoszenia, każdy proces z DJI Mini 2 SE jest łatwy i szybki do opanowania. Inteligentne tryby – quickshots i inne imponujące inteligentne funkcje są dostępne z zaledwie kilkoma wejściami, dzięki czemu uzyskasz zdjęcia lotnicze, które wyglądają jak profesjonalista. Ma nawet funkcję powrotu, gdy akumulator jest zbyt słaby. Obie wersje mogą latać według kategorii A1 i A3. Atwa regulacja – w przypadku drona o wadze mniejszej niż 249 g w większości krajów test nie jest wymagany. Ciesz się zabawą latania bez żmudnej procedury składania wniosków i czasu oczekiwania. Piloci nie muszą zdawać egzaminów.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.17
Długość7.87
Waga0.53
Szerokość6.3
Numer częściCP.MA.00000573.01
ModelCP.MA.00000573.01
Gwarancja24 Miesięcy

5. HOVERAir

#ad

HOVERAir X1 kamera samonośna, czarna Combo, nagrywanie wideo HDR, inteligentne trasy lotu, składana kamera sportowa ze sterowaniem wolnoręcznym, tryb Follow Mir, dron w formacie kieszonkowym

#ad
HOVERAir #ad - Idealnie nadaje się do udostępniania: po locie możesz pobrać zdjęcia i nagrania za pomocą aplikacji Hover X1. Zaawansowane śledzenie i śledzenie: dzięki precyzyjnym algorytmom śledzenia i prędkości śledzenia do 15 mph 24 kph kamera HOVERAir Action podąża za Tobą bez wysiłku i rejestruje zapierające dech w piersiach momenty – idealna do jazdy na rowerze i innych dyscyplin sportowych.

Dron można również sterować ręcznie, aby zoptymalizować trajektorię lotu i uzyskać idealne nagranie. Można go zdjąć jednym kliknięciem z dłoni, dzięki czemu jest to łatwe dla każdego. Posiada 32 gb pamięci wewnętrznej, dzięki czemu nie potrzebujesz karty SD. Dzięki wadze zaledwie 125 g 4, 41 oz jest lżejszy niż iPhone i nie trzeba go rejestrować w FAA. Dzięki temu możesz cieszyć się dreszczykiem emocji związanym z zbliżeniami, które dodatkowo chronią zarówno drona, zapewniając bezpieczeństwo dorosłych i dzieci.

Przenośność i prostota na nowo: hoverair x1 to doskonała przenośna kamera sportowa. Monitorowanie w czasie rzeczywistym i ręczne sterowanie: za pomocą aplikacji Hover X1 można oglądać nagrania na żywo z kamery drona. 3-sekundowe podnoszenie ręką: obsługa samonlatającej kamery hoverair x1 jest prosta i łatwa w obsłudze. Składana konstrukcja sprawia, że przygoda znajduje się w zasięgu ręki. Posiada wiele ustawień, powiększanie, dzięki którym można idealnie dopasować każdy tryb lotu do swoich potrzeb.
MarkaHOVERAir #ad
ProducentShenzhen Zero Zero Infinity Technology Co.,Ltd. #ad
Wysokość1.18
Długość5
Waga0.28
Szerokość5.71
Numer częściX1
ModelX1
Gwarancja24 Miesięcy

6. Potensic

#ad

Follow-Me/Retrocopter, RC Quadrocopter dla początkujących i, poniżej 249 g, Potensic ATOM SE GPS dron z kamerą 4K EIS, silnik bezszczotkowy, transmisja 4 KM FPV, czas lotu 62 min, maks. 16 m/s

#ad
Potensic #ad - Technologia PixSync 2. 0 zapewnia stabilne, spójne wideo w większości warunków nagrywania i umożliwia niskie opóźnienia dla cyfrowego wideo HD. Atwy w użyciu: dla tego drona nie trzeba przeprowadzać egzaminów i zdawać sobie sprawy. Proszę pobrać najnowszy podręcznik i inne dokumenty na stronie produktu lub w aplikacji w formacie PDF.

Można dowolnie wybierać. Ze względu na nieregularną aktualizację dronów i ze względu na ochronę środowiska, w przyszłości nie będzie dostępna instrukcja w formie papierowej. Inne tryby, automatyczny powrót, normalny i sportowy. Mierzone w środowisku bez przeszkód i zakłóceń. Transmisja wideo 720p do maksymalnie 4 km. Nie steruj dronem tylko za pomocą pilota zdalnego sterowania, jeśli nie jest skalibrowany.

Wszystkie oprogramowanie sprzętowe obsługuje FOTA aktualizacja oprogramowania za pośrednictwem chmury. Jedyna w swoim rodzaju technologia ShakeVanish firmy ATOM SE automatycznie usuwa dithering i przywraca czysty, oryginalny obraz. Ubezpieczenie drona jest obowiązkowe. Daj ci więcej swobody nagrywania kreatywnych chwil wokół Ciebie. Ale ze względu na kamerę powinieneś mieć na uwadze, co się dzieje. Aby uzyskać lepsze wrażenia, konieczne jest zaktualizowanie najnowszej wersji aplikacji.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga0.55
Szerokość3.94
Numer częściSE
ModelATOM SE Standard Kit

7. DJI

#ad

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC – lekki i składany mini dron z kamerą wideo 4K HDR, prawdziwe pionowe nagrywanie i inteligentne funkcje, czas lotu 38 min

#ad
DJI #ad - Wydłużony czas pracy baterii: do 38 minut czasu pracy baterii Mini 3 możesz zabrać ze sobą na długie loty bez obaw o akumulator. Zapierające dech w piersiach obrazy: nagrywaj w rozdzielczości 4K i HDR, niezależnie od tego, krystalicznie czyste filmy i uchwyć wszystkie szczegóły w świetle i cieniu, czy w dzień czy w nocy.

Ciesz się chwilą: rób zapierające dech w piersiach ujęcia z QuickShots, aby wybrać dynamiczne ruchy lotu lub nagrywać panoramę perfekcyjną scenerię. Latanie jest dziecinnie proste: nie pozwól, aby wiatr cię powstrzymał. Prawdziwe zdjęcia w pionie: dzięki temu możesz łatwo nagrywać wysokie punkty orientacyjne, takie jak drapacze chmur i wodospady, a także udostępniać swoje nagrania bezpośrednio w idealnej orientacji na Instagramie lub TikTok. W przypadku zainteresowania zaawansowanymi funkcjami, FocusTrack i Point of Interest, takimi jak unikanie przeszkód w 3 kierunkach, zapoznaj się z modelem DJI Mini 3 Pro.

Idealnie nadaje się do zabrania ze sobą na przygody, wędrówki, wycieczki i dni na plaży. Mini 3 leci stabilnie nawet przy sile wiatru 5 38 km/h, dzięki czemu zawsze możesz robić doskonałe zdjęcia. Lekki i kompaktowy: mini 3 waży mniej niż 249 g. To kombi zawiera dwie dodatkowe baterie intelligent fligent, w którym zainstalowana jest aplikacja DJI Fly i posiada wbudowany wyświetlacz 5, torbę na ramię i nowy pilot zdalnego sterowania DJI RC, dwukierunkową stację ładującą, 5". Jest to dji mini 3.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.8
Długość14.3
Waga1.76
Szerokość9.9
Numer częściCP.MA.00000613.01
ModelCP.MA.00000613.01
Gwarancja24 Miesięcy

8. HOLY STONE

#ad

Follow-Me, RC składany dron, 3 km, Holy Stone HS360S dron z kamerą 4K GPS dla dorosłych, kompletny zestaw dla początkujących 249 g, długi czas lotu, 20 min, duży zasięg 5G FPV, powrót

#ad
HOLY STONE #ad - Przesyłanie obrazu na duże odległości – umożliwia transmisję obrazu na odległość 3 km brak ręcznego połączenia z siecią Wi-Fi przez USB. Za pomocą jednego przycisku dron zrobi wszystko za Ciebie. Bezproblemowe latanie – dron waży
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.2
Długość11.69
Waga0.55
Szerokość8.46

9. DJI

#ad

2 dodatkowe akumulatory, DJI Mini 4 Pro Fly More Combo z pilotem zdalnego sterowania DJI RC 2 zdalne sterowanie ekranem, czas lotu 34 minuty, klasa C0, poniżej 249 g, składany mini dron z kamerą 4K

#ad
DJI #ad - Nawet jako początkujący możesz bez problemu nagrywać wyraźne filmy. Doświadcz bezopóźnień transmisji obrazu i zanurz się w ujęciach powietrznych w czasie rzeczywistym jak nigdy dotąd. Mniej niż 249 g, nie jest wymagane prawo jazdy dronem 1 – lekki, zgodny z przepisami c0, w większości krajów nie jest wymagane prawo jazdy na dronie! Ciesz się zabawą latania bez żmudnej procedury składania wniosków i czasu oczekiwania.

Nigdy więcej problemów z akumulatorem. Nie pozwól, aby nic Cię powstrzymywało podczas odkrywania szerokich krajobrazów. Udostępniaj filmy natychmiast bez konieczności przycinania. Czas lotu, stacja ładująca akumulator, aby uchwycić więcej widoków i nowe kąty! Zanurz się w czasie rzeczywistym dzięki transmisji wideo fhd 20 km2 – obowiązkowa pozycja podczas długich lotów i wysokiej jakości zdjęć. Osiągnij kompleksowe i bezproblemowe efekty obsługi. Atwe dostosowywanie inteligentnego śledzenia – dzięki nowemu activeTrack 360° możesz kontrolować przebieg śledzenia drona. Wskazówki: dla własnego bezpieczeństwa należy zawsze wcześniej poinformować się o lokalnych przepisach i przepisach oraz ściśle ich przestrzegać.

Ciesz się wysokiej jakości filmami bezpośrednio z aparatu! wielokierunkowe unikanie przeszkód dla lepszego bezpieczeństwa – dzięki precyzyjnym funkcjom wykrywania we wszystkich kierunkach możesz latać z pewnością, ponieważ wiesz, że dron lepiej rozpoznaje przeszkody! Nieprzerwane loty z dłuższą żywotnością baterii – dłuższy czas pracy baterii dla nieprzerwanych lotów 3. Certyfikat c0 dla dji mini 4 pro umożliwia latanie w kategoriach A1, A2 i A3 i pozwala zaoszczędzić czasochłonne kontrole i drogie zdalne kontrole licencji.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.52
Długość5.8
Waga1.81
Szerokość3.7
Numer częściCP.MA.00000735.02
ModelCP.MA.00000735.02
GwarancjaDJI

10. HOLY STONE

#ad

Follow Me, Holy Stone HS720G 2-osiowy gimbal GPS dron z kamerą 4K EIS dla dorosłych, Optical Flow, inteligentny powrót dla, składany quadcopter FPV RC z silnikiem bezszczotkowym, transmisja WiFi 5G

#ad
HOLY STONE #ad - Dzięki gps powraca do ciebie również w przypadku utraty sygnału lub niskiego poziomu baterii. 2-osiowy gimbal z kamerą 4k eis: dzięki kamerze 4k eis electronic image stabililization i 2-osiowemu gimbalowi zdjęcia lotnicze są stabilniejsze niż kiedykolwiek. Maksymalny zasięg pilota zdalnego sterowania wynosi 999 metrów.

Użytkowanie wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Ten produkt jest odpowiedni dla osób powyżej 16 roku życia. Kompleksowe funkcje: hs720g jest wyposażony w wiele inteligentnych trybów lotu: Follow-Me, ścieżki lotu. Możesz uwolnić ręce, rejs, tapFly, nagrywać lepsze filmy i tworzyć więcej wspomnień. Płynna transmisja 5g: transmisja na żywo przez wifi 5g. Dzięki dołączonemu otworowi do noszenia można ją łatwo transportować i przechowywać.

Waży tylko 377 g, prawie rozmiar dłoni po złożeniu. Nie martw się, że odleci. Duża moc na świeżym powietrzu: wydajny silnik bezszczotkowy i czas pracy akumulatora do 26 minut sprawiają, że HS720G leci stabilnie i ma wystarczająco dużo czasu, aby zrobić idealne zdjęcie. Wspaniały towarzysz podróży: potrzebujesz takiego drona, który wygląda fajnie. 100% przyjazny dla użytkownika: kilka funkcji, one key start, takich jak tryb Headless, automatyczne utrzymanie wysokości jest przeznaczone dla początkujących.
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.48
Długość11.81
Waga0.83
Szerokość9.06