Top 10 Einhell E Case – Skrzynki narzędziowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bosch Professional

#ad

Maks.obciążenie:25 kg. Waga:1,8 kg. Materiał:plastik ABS, tworzywo sztuczne PA6., Bosch Professional system walizek zatrzaskowych L-BOXX 102 pojemność:9,9 l

#ad
Bosch Professional #ad - Kompatybilność ze wszystkimi wersjami L-BOXX i systemem SORTIMO. Zawartość przesyłki:L-BOXX 102. Szybka obsługa dzięki łatwemu mechanizmowi jednego kliknięcia. Wytrzymała walizka l-boxx 102 firmy bosch Professional - optymalne rozwiązanie do przechowywania i transportu w samochodzie -system Bosch Mobility. Dzięki praktycznemu stojakowi na wizytówki walizkę można bezproblemowo spersonalizować.
MarkaBosch Professional #ad
ProducentBosch Professional #ad
Wysokość4.61
Długość17.4
Waga0.4
Szerokość14.06
Numer części1600A012FZ
Model1600A012FZ
GwarancjaDwuletnia gwarancja.

2. Stanley

#ad

Stanley FatMax profesjonalny organizer

#ad
Stanley #ad - Mocny i wysokiej jakości. Przezroczysta, odporna na zarysowania i uderzenia pokrywka – zabezpiecza wszystkie komory, nie ma ryzyka ześlizgiwania się w stanie zamkniętym.

Wyjmowana pudełka: skrzynka na narzędzia z dziesięcioma wyjmowanymi pudełkami, idealnie nadającymi się do małych elementów i akcesoriów. Dzięki uszczelce gumowej w pokrywie. Zawartość przesyłki: 1 x profesjonalny organizer FatMax. Zabezpieczenie przed wodą bryzgową. Idealnie uporządkowane i szybkie do znalezienia narzędzia. Bezpieczny i wygodny transport: wytrzymały uchwyt do wygodnego noszenia przy wypełnionym pojemniku, trwałe metalowe zamknięcie, kilka pudełek zamkniętych bezpiecznie podczas transportu w samochodzie.
MarkaStanley #ad
ProducentStanley #ad
Wysokość17.56
Długość4.57
Waga4.41
Szerokość14.02
Numer części1-97-518
Model1-97-518
Gwarancja2.

3. Einhell

#ad

Składający się z 3 walizek wraz z akcesoriami, przechowywanie i transport akcesoriów i narzędzi, Oryginalny zestaw walizek systemowych Einhell E-Case Tower maks. 120 kg, możliwość układania w stos,

#ad
Einhell #ad - Transportować. Obudowa elektryczna nadaje się do transportu maszyn i narzędzi i może być obciążona do 120 kg. Możliwość zabezpieczenia przed kradzieżą – walizki elektryczne są wyposażone w urządzenie na kłódkę. Bezpieczne przechowywanie – dzięki połączeniu trzech walizek z różnymi wkładkami i ściankami działowymi w skrzynce elektrycznej można przechowywać akcesoria, maszyny, wrażliwe urządzenia i wiele innych.

Przyjemny transport – duże, składany, gumowane opony i teleskopowy, ergonomiczny uchwyt zapewniają optymalny transport. Załadunek – wytrzymały zestaw walizek składa się z trzech walizek 44 x 33 cm. Zakres dostawy – e-case tower składa się z 1 x e-case l z wkładką na narzędzia ręczne, 1 x E-Case S z wkładkami piankowymi, 1 x E-Case S z przegródkami z tworzywa sztucznego, 3 x naklejki z opisem.

System modułowy – einhell e-case tower jest częścią modułowego i tym samym praktycznie ze sobą łączonego i układanego w stos systemu walizek elektrycznych. Wytrzymałe – walizki wykonane są z polipropylenu i dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe i wytrzymałe, a także odporne na wysokie temperatury, uderzenia i zabezpieczone przed wodą rozbryzgową. Dzięki pasującemu zamkowi walizki można zablokować.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell #ad
Wysokość26.57
Długość16.93
Waga20.94
Szerokość15.75
Numer części4540015
Model4540015

4. Einhell

#ad

Einhell E-Box S35 box do przechowywania dla uniwersalnego przechowywania narzędzi i akcesoriów, miękka wyściółka wewnętrzna dla transportu bez zadrapań, konstrukcja odporna na zalanie.

#ad
Einhell #ad - Z ergonomicznym uchwytem dla przyjemnego noszenia z mocnym, pewnym chwytem. E-box s35 może pomieścić do dwunastu kilogramów; maksymalna ładowność 12 kg. Miękka wyściółka wewnętrzna e-boxu s35 zabezpiecza przed zarysowaniami i uderzeniami.

Również podczas transportu między narzędziami na przykład w bagażniku, narzędzia pozostają zabezpieczone przed uszkodzeniem. Wzornictwo walizki zabezpiecza przed pryskającą wodą, na przykład podczas stosowania na placu budowy lub w trakcie transportu na miejsce użycia. Narzędzie podczas przechowywania w garażu, warsztatu lub w piwnicy jest zabezpieczone przed wodą rozbryzgową.

Poniżej znajdują się wszystkie artykuły Einhell, które znajdą swoje miejsce w E-boxie. W e-boxie można przechowywać wszystkie typy narzędzi i akcesoriów: wszystkie rodzaje kompaktowych urządzeń akumulatorowych wraz z akumulatorami i ładowarkami. Również narzędzia wielofunkcyjne wraz z gamą akcesoriów znajdą swoje stałe miejsce w E-boxie S35.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell #ad
Wysokość4.53
Długość13.78
Waga3.64
Szerokość12.99
Numer części4530045
Model4530045
GwarancjaDwuletnia gwarancja.

5. aidB

#ad

1 szt., 400 x 300 x 235 mm, aidB Eurobox NextGen Przenośny

#ad
aidB #ad - Ze względów konstrukcyjnych wymiary mogą różnić się o maks. Wytrzymała walizka transportowa z możliwością układania w stos z wygodnym uchwytem walizki i zdejmowaną pokrywą z zawiasami. Eurobox ma wymiary zewnętrzne 400 x 300 x 235 mm. Wymiary wewnętrzne 365 x 265 x 215 mm dają pojemność 20 l. Wysokość wewnętrzna użytkowa przy układaniu w stos wynosi 205 mm. 5 mm. Przy tym pudełko waży 1590 g. Praktyczne pudełko do przechowywania z pokrywką: pokrywa zawiasów z przesuwnymi zamknięciami jest łatwa w montażu bez użycia narzędzi.
MarkaaidB #ad
ProducentMüller & Sohn GmbH & Co. KG #ad
Wysokość11.81
Długość15.75
Waga35.27
Szerokość9.25
Numer częściEKO43-22-04

6. Einhell

#ad

Możliwość układania w stos, zabezpieczona przed rozbryzgami wody, Oryginalna walizka systemowa Einhell E-Case S-F maks. 25 kg, uniwersalne przechowywanie i transport akcesoriów i narzędzi, w zestawie 2 x wkładki piankowe

#ad
Einhell #ad - Walizka systemowa do przechowywania i transportu narzędzi + akcesoriów. Atwa obsługa, ponieważ otwieranie walizek jest możliwe. Konstrukcja zabezpieczona przed rozbryzgami wody zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport. System blokady do łączenia piętrowych walizek zapewnia łatwe przechowywanie i transport. Transport bez zarysowań dzięki 2 wkładkom piankowym.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell #ad
Wysokość16.54
Długość11.02
Waga3.75
Szerokość3.74
Numer części4540011
Model4540011
Gwarancja2 year manufacturer.

7. STIER

#ad

STIER Systainer II T-LOC BLACK-Edition, pudełko do, walizka na narzędzia, walizka systemowa można układać w stos, 157,5 x 396 x 296 mm, pudełko transportowe ze stabilnego tworzywa sztucznego ABS

#ad
STIER #ad - Najlepsza ochrona: doskonały system zamykania sprawia, że wszystkie systemy Systainer są chronione przed kurzem i wodą rozbryzgową, dzięki czemu narzędzia i materiały są w każdym przypadku najlepiej przechowywane. Praktyczna: wszystkie systainer stier można bez problemu układać w stos i połączyć z systemem T-LOC.

Dzięki swoim standardowym wymiarom podstawowym umożliwiają ponadto oszczędność objętości i kosztów podczas transportu. Wytrzymały. Prawdziwy multitalent! wysoka jakość: dzięki stabilnej konstrukcji i wykonaniu z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS Systainer zapewnia najwyższą jakość i wytrzymałość. Tysiące klientów ufa najlepszemu stosunkowi ceny do jakości. Uporządkowane: systainer idealnie nadają się do porządkowania, ochrony i pakowania wszelkiego rodzaju przedmiotów.

Poznaj paletę produktów STIER w naszym świecie marek w serwisie Amazon. Mocny. W ten sposób obsługa jest uproszczona i zapewnia maksymalną funkcjonalność. Stier produkty są projektowane przez profesjonalistów z rzemiosła i przemysłu i łączą w sobie najwyższą wydajność i ergonomię. Wytrzymałe. Dzięki swoim wymiarom wewnętrznym 127, 5 x 383 x 267 mm zapewnia przy tym dużo miejsca.
MarkaSTIER #ad
ProducentSTIER #ad
Wysokość10.51
Długość15.08
Waga3.33
Szerokość0.2
Numer części904469

8. L-BOXX

#ad

Bosch Sortimo LS BOXX 306 | w zestawie i-BOXX 72 H3 i i-BOXX 72 I3 w kolorze antracytowym | profesjonalna walizka na narzędzia | pusta skrzynka na narzędzia z tworzywa sztucznego

#ad
L-BOXX #ad - Elastyczność i kompatybilność – zestaw l-boxx można elastycznie łączyć z innym zestawem narzędzi L Boxx i dalej uzupełniać – pracują jak profesjonaliści. System walizek na narzędzia – bosch sortimo LS-BOXX jest wyposażony w indywidualny system zatrzaskowy, który umożliwia jednoczesne transportowanie kilku skrzynek narzędziowych.

Jakość premium – profesjonalna walizka na narzędzia, idealna do przechowywania narzędzi. Walizka na narzędzia optymalizuje przebieg pracy i umożliwia wydajną pracę. Sprawdzone przez tÜv – wszystkie walizki na narzędzia z serii Bosch Sortimo L-Boxx można łatwo i bezpiecznie transportować w wyposażeniu pojazdów z certyfikatem TÜV Sortimo. Różne wkładki l-boxx – walizka na narzędzia ls-boxx posiada możliwość modulowania wnętrza, które umożliwia maksymalną elastyczność w podziałce.
MarkaL-BOXX #ad
ProducentBS-Systems #ad
Wysokość12.68
Długość17.52
Szerokość14.09
Numer częściIF-J9EE-DHCA

9. Hikoki

#ad

Walizka transportowa Hitachi HSC, 295x395x158 mm, zielono-czarna

#ad
Hikoki #ad - Możliwość układania w stos z systemem Hit Case II. Możliwość układania w stos. W zestawie wyściółka piankowa.
MarkaHikoki #ad
ProducentHIKOKI #ad
Wysokość6.22
Długość11.61
Waga3.53
Szerokość15.55
Numer częściHit-System Case II
ModelHit-System Case II
Gwarancja1.

10. PROREGAL

#ad

Pojemnik transportowy, PROREGAL SuperSparSet 5 x Eurobox NextGen Portable | wys. x szer. x gł. 18,5 x 30 x 40 cm | 16 litrów | pojemnik euro, pojemnik do układania w stos, pudełko transportowe

#ad
PROREGAL #ad - Wytrzymały materiał – pudełka euro są odporne na zwykłe kwasy i zasady. Siedzisko, nie pasuje i nie kołysze się – skrzynia transportowa ma stabilną pokrywę zawiasową z zamknięciami oraz stabilny i poręczny uchwyt walizki.

Wystarczy wyszukać "Proregal Euroboxen". Zestaw ekonomiczny – dzięki zestawowi ekonomicznemu składającemu się ze stabilnych przenośnych pojemników Euro można zaprowadzić porządek i zaoszczędzić pieniądze. Jeszcze więcej ofert % – jeszcze więcej zestawów ekonomicznych Eurobox firmy Proregal jest dostępnych w różnych wersjach i rozmiarach. Od zimnego do gorącego – odporność Eurobox na temperaturę od -10 do +60°C.
MarkaPROREGAL #ad
ProducentPROREGAL #ad
Wysokość11.81
Długość15.75
Waga3.06
Szerokość7.28
Gwarancja5 lat ograniczonej gwarancji.